Zapoznaj się z całą instrukcją

  1. Adres pod który masz dojechać to Kępa Tarchomińska 6, jeśli nawigacja zaprowadzi Cię pod bramę osiedla to źle. Musisz przejść lub wjechać jeśli przyjechałeś samochodem przez tę bramę (możesz tu zaparkować).

2. Kieruj się w tym kierunku.

a. brama

b. parking

c. idź za budynek

3. W oddali powinieneś zobaczyć czerwoną migającą lampkę.

4. Idź w jej kierunku.

5. Po dotarciu na miejsce masz przed sobą drzwi. Otwórz je. I wejdź do poczekalni.

6. Jeśli są zamknięte skorzystaj ze schowka na klucz przy drzwiach. PIN otrzymałeś w SMSie. (wpisz kod i pociągnij do siebie)

7. Na stole leży przygotowane oświadczenie. Każdy z uczestników musi je podpisać. W przeciwnym razie nie weźmie udziału w grze.  Treść oświadczenia możesz przeczytać pod tym linkiem. Zapoznaj się z nim wcześniej, żeby nie tracić czasu w poczekalni.

8. Jeżeli oświadczenie zostało podpisane to w środku poczekalni przy drzwiach znajduje się guzik. Jak już będziecie gotowi wciśnijcie go.

9. Obsługa przyjdzie tak szybko jak to możliwe.

10. Powodzenia

P.S. Do poczekalni najlepiej wejść punktualnie. Nie wcześniej i nie później niż godzina rozpoczęcia. Jeśli jednak jesteś wcześniej to wejdź do poczekalni tylko wtedy jeśli przy drzwiach świeciła się czerwona lampka. Jeżeli jej nie było pod żadnym pozorem nie wchodź i nie przebywaj w pobliżu.

PPS Nie gwarantujemy możliwości skorzystania z toalety. Toaleta jest tylko na terenie baru, który może być zamknięty, dlatego zdecydowanie lepiej pomyśleć o tym wcześniej.